Laye do zásoby

Lay "do zásoby" - volný - Setkání 2017

28. října 2017 v 19:34 | Dincie
Ahojky! :-) Rozhodla jsem se po dlouhé době upravit původní lay na přání - Setkání - který mi připadal hodně velký, a tak jsem se ho rozhodla vylepšit a přetvořit tak, aby se mohl opět vrátit do palety VOLNÝCH layů, pravděpodobně podkategorie "Fantasy a fantazie"; a "Andělé a víly", kde bude zase volně k dispozici...:-) ;-) ;-)

Současně s tím jsem také trochu přetvořila bonusky v podobě: avatarů, propagací blogu, buttonků i předělovaček a popisků do komentářů. Doufám, že se vám tato upravená verze bude líbit a že se tak Setkání, tentokrát s přidaným podtitulem "2017" zařadí mezi s chutí půjčované laye...;-)

Lay "do zásoby" - volný - Hra o trůny - Starkové - Sansa

19. července 2016 v 23:05 | Dincie
Ahojky! :-) Tímto vám slavnostně představuji další dess z nejnovější designové kolekce HRY O TRŮNY! :-D Jedná se zase o dívku, tentokrát ale zavítáme do zcela jiného rodu. :-) Rodu, který si dlouho tahal pověstného Černého Petra...U designů vás vždycky čeká zástupce slavného rodu + hrad + logo rodu. :-) Bonusky k layi jsou v podobě : 9 avatarů, 10 propagací blogu (= které slouží současně i jako buttonky - klikačky), 3 předělovaček - 2 do textu + 1 do menu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů a 11 popisků do menu. :-) To bude z bonusků všechno. ;-) Mějte se moc krásně, ahoj! :-)

Lay "do zásoby" - volný - Čajový dýchánek

26. května 2016 v 13:57 | Dincie
Ahojky! :-) Po delší době zase III. manekýnka oblékla něco světlejšího. :-D Obecně by se dalo říct, že vždycky platila za manekýnku s nejčastějšími tmavými, depresivními či jenom ponurými designy. To se nyní změnilo příchodem Čajového dýchánku. Jemného a decentního, lehce cute laye, který je vyrobený jako volný - a tudíž si o něj můžete napsat, pokud se vám líbí! ;-) Jak si o něj můžete napsat už se dozvíte ZDE na Portálu. ;-) Lay také patří do unikátní kolekce Putování časem, kde snově vyplňuje přechod od jara k hřejivějšímu létu. :-) Bonusky k layi jsou v podobě: 10 avatarů, 9 propagací blogu (které současně fungují i jako buttonky - klikačky), 3 předělovaček - 2 do menu + 1 do textu, 14 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů...a to bude asi všechno. :-) Pokud si chcete bonusky prohlédnout poněkud komplexněji, doporučuji velký náhled ↓, mějte se krásně, ahoj! ;-) :-D :-)


Lay "do zásoby" - volný - Usínající moře

26. září 2015 v 17:33 | Dincie
Ahojky! :-D Nedávno jsem narazila na sérii naprosto nádherných obrázků, které mě inspirovaly k nápadu vytvořit úplně novou kolekci...:-D Layových kolekcí není nikdy dost, že? :-D A tak vznikly Barvy moře, které přinášejí nové pohledy na tento úžasný živel a tématicky mi k létu prostě patří. Právě se díváte na v pořadí výroby 6. lay této kolekce, Usínající moře. :-) Laye této kolekce jsou vyrobeny jako volné, takže si můžete klidně o kterýkoliv z nich napsat → ZDE ← ! ;-) Jedná se o laye lehoučké, velmi jednoduché a vyloženě vytvořené pro ty, kteří preferují poetický minimalismus. :-) Také si můžete vybrat, zda chcete tento lay s horním menu, nebo bez něj. ;-) Bonusky k tomuto layi jsou v podobě : 5 avatarů, 6 propagací blogu (které se dají použít i jako buttonky), 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 11 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. To bude všechno. Mějte se moc krásně, ahoj! ;-) :-D :-D

Lay "do zásoby" - volný - Rudé moře

14. srpna 2015 v 12:56 | Dincie
Ahojky! :-D Nedávno jsem narazila na sérii naprosto nádherných obrázků, které mě inspirovaly k nápadu vytvořit úplně novou kolekci...:-D Layových kolekcí není nikdy dost, že? :-D A tak vznikly Barvy moře, které přinášejí nové pohledy na tento úžasný živel a tématicky mi k létu prostě patří. Právě se díváte na v pořadí výroby 3. lay této kolekce, Rudé moře, které si vychutnává už takřka noční pohled. :-) Laye této kolekce jsou vyrobeny jako volné, takže si můžete klidně o kterýkoliv z nich napsat → ZDE ← ! ;-) Jedná se o laye lehoučké, velmi jednoduché a vyloženě vytvořené pro ty, kteří preferují poetický minimalismus. :-) Také si můžete vybrat, zda chcete tento lay s horním menu, nebo bez něj. ;-) Bonusky k tomuto layi jsou v podobě : 5 avatarů, 5 propagací blogu (které se dají použít i jako buttonky), 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 11 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. To bude všechno. Mějte se moc krásně, ahoj! ;-) :-D :-D


Lay "do zásoby" - volný - Černý hrad, verze A

22. března 2015 v 14:19 | Dincie
Ahojte! :-) A v rámci nových layů na přání jsou tady i dva laye volné. :-) Jedná se o velmi podobné verze 1 designu, které se liší maximálně v tom, že jedna je temná a ta druhá ještě temnější. :-D :-D :-D Ale vznikly, protože jsem se nemohla rozhodnout, na kterou stranu tu slečnu umístit...Původně jsem tyto laye plánovala na přání, ale bohužel všichni mí adepti, kteří by měli zájem o temné fantasy, zrušili blog. :-( Takže tento lay - verze A, putuje do volných a pokud vás zaujal a uvítali byste ho na svém blogu, budu jedině ráda. :-) Jak si o něj napsat už se dozvíte ZDE. ;-) Bonusky k němu jsou v podobě : 6 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 5 propagací blogu, 11 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů..., no a to bude asi všechno. ;-) :-) :-)

Lay "do zásoby" - volný - Berušky v trávě

20. dubna 2014 v 15:37 | Dincie
Ahoj! :-D Po delší pauze je tady další lay "do zásoby", alias volný. :-) Patří do budoucí kolekce layů "Jarního osvěžení", které vám chci nyní představit. :-) Máte-li o něj zájem, můžete si o něj samozřejmě napsat. ;-) JAK už si přečtete ZDE. Bonusky k layi jsou v podobě : 9 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 2 malých náhledů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 15 popisků do menu a 3 popisků do komentářů. To bude asi všechno. ;-) Snad. :-D Mějte se moc krásně, jako byste v trávě pozorovali dvě drobné berušky a užívali si tak kouzlení jara...Ahoj! ;-)


Lay "do zásoby" - volný - Vánoční hvězdičky - Stříbrná

16. února 2014 v 12:27 | Dincie
Ahoj! :-D Je sice už po Vánocích, ale i tak bych ráda dopředstavovala 9 dílnou kolekci layů : "Vánoční hvězdičky", které jste si mohli před Vánoci užívat na jednotlivých manekýnkách. :-) A dneska bych vám chtěla představit verzi pátou, tedy stříbrnou. ;-) Lay je volný, takže si o něj můžete pochopitelně napsat, ačkoliv každý lay této kolekce bude mít pouze jednoho vlastníka...Jak si o něj napsat a více, už naleznete ZDE. ;-) Bonusky k layi jsou v podobě : 7 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 7 nebo 7 popisků do menu (můžete si vybrat ze dvou typů, pokud si nevyberete, přidělím. :-D), 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. To bude všechno. :-) Mějte se moc krásně, ahoj, jako kdybyste si už užívali první nejkrásnější třpyt sněhu a radost z Vánoc prostřednictvím něžných, pastelových hvězdiček...ahoj! :-) :-D :-D

Lay "do zásoby" - volný - Vánoční hvězdičky - Zelená

22. listopadu 2013 v 20:27 | Dincie
Ahoj! :-D Mám pro vás menší (předčasný) dárek k Vánocům. 9 dílnou kolekci layů : "Vánoční hvězdičky", které si můžete od nynějška až po delší blíže neurčený čas užívat na jednotlivých manekýnkách. :-) (Budu vás informovat. ;-)) Jedná se vlastně o úplně první kolekci Ročního období. :-) A dneska bych vám chtěla představit verzi třetí, tedy zelenou. ;-) Lay je volný, takže si o něj můžete pochopitelně napsat, ačkoliv každý lay této kolekce bude mít pouze jednoho vlastníka...Jak si o něj napsat a více, už naleznete ZDE. ;-) Bonusky k layi jsou v podobě : 6 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 3 propagací blogu, 7 nebo 7 popisků do menu (můžete si vybrat ze dvou typů, pokud si nevyberete, přidělím. :-D), 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. To bude všechno. :-) Mějte se moc krásně, ahoj, jako kdybyste si už užívali první nejkrásnější třpyt sněhu a radost z Vánoc prostřednictvím něžných, pastelových hvězdiček...ahoj! :-) :-D :-D


Lay "do zásoby" - volný - Ametystové jezero

21. května 2013 v 16:33 | Dincie
Ahoj! :-) A je tady další volný lay k mání z kolekce Diamant a jezero. :-D Měla jsem chuť kolekci rozšířit o další exemplář a mám dost materiálu, aby v budoucnu ještě vzrostla, alespoň o další 3 laye. :-D Ale to má čas. :-) Tento jsem pojmenovala Ametystové jezero a pokud se vám líbí a máte o něj zájem, napište si o něj na můj email, více ZDE. ;-) Bonusky jsou v podobě : 6 avatarů, 5 buttonků, 16 popisků do menu, 2 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů a to bude všechno. :-) Mějte se krásně, jako byste zavítali do krajin svěžesti, něžných barev a malebných tónů. Ahoj! :-) :-D ;-)


Lay "do zásoby" - volný - Jaspisové jezero

24. března 2013 v 18:52 | Dincie
Ahojte! :-) A...jak už vás Portál mohl informovat, dokončila jsem při příležitosti laye na přání (Poutník) i jeden volný - konkrétně třetí z kolekce Diamant a jezero. A jelikož je volný, je také jediným layem z kolekce o který si můžete aktuálně napsat! ;-) Jak jej můžete získat už se dozvíte TADY. :-) A já jenom doufám, že se vám líbí, protože je to po dlouhé době další lay v mé milované žluté...:-D A je tak unikátním spojením svěžího jara s prvními polibky léta...:-) Miluju kolekce, takže je téměř jisté, že se tady ještě nějaké to jezero s diamantem určitě objeví...i když už mám i další favority a adepty na kolekce...ale to je až daleká budoucnost. :-) Bonusky k tomuto layi jsou v podobě : 8 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 12 popisků do menu, 2 propagací blogu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu a 2 malých náhledů. Tím bonusky končí a já vám přeju ať se máte krásně, jako kdyby vaše myšlenky putovaly s layem něžností jarních květů, návratem tažných ptáků, zurčením ladné vody a prvním vlahým větříkem budoucích prosluněných dní. Ahoj! ;-) :-) :-)


Lay "do zásoby" - Smaragdové jezero

24. února 2013 v 18:17 | Dincie
Ahojky! :-) Tak...a je tady nový volný lay z kolekce Diamant a jezero, :-D odkud můžete znát třeba Křišťálové jezero (malý náhled zde)...:-D A nebo nyní aktuální Smaragdové jezero, které je jeho jemným pokračováním...měla jsem silnou psychickou potřebu nějakého něžnějšího, jarního laye...který by byl alespoň malým pokusem to pravé přivolat...:-) Nu, takže pokud se vám lay líbí, máte možnost si o něj napsat buď do zprávy autorovi (ale tam na sebe prosím zanechte emailový kontakt nebo blog, kde vám můžu odpovědět) no a nebo rovnou přes email, co a jak už si můžete přečíst ZDE. :-) ;-) ;-) Bonusky k layi jsou v podobě : 6 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 1 propagace blogu, 2 předělovaček - 1 do menu a 1 do textu, 3 popisků do komentářů, 18 popisků do menu a 2 malých náhledů. To bude všechno, mějte se moc krásně...jako byste na své tváři vychutnávali první jarní větřík, který sebou přináší něžnou vůni květin, všeočišťující déšť a současně i první paprsky probuzeného slunce...ahoj! ;-) :-) :-)


Lay "do zásoby" - volný lay - Rubínová temnota, verze A

13. února 2013 v 19:51 | Dincie
Ahojte! ;-) Díky požehnaným jarním prázdninám jsem se pustila ve velkém do layování...a mám pro vás 2 volné laye (+ jako 3. jsou ve hře stále nedokončené Růže v trní) a také laye na přání, z nichž jeden už čeká jen na dotvoření bonusků. :-) Tento unikátní lay, který je volný, jsem měla v polotovaru už delší čas a pořád jsem nevěděla, jaký obrázek použít do pozadí, aby ladil se září vzadu. Jenomže, pak mi připadalo, že onen svit zase moc zaniká...a tak vznikly dvě verze laye, které jsem měla hotové za rekordní čas zatím vytvořených 2 layů. :-D Právě se díváte na verzi A, verzi B naleznete zde a docela by mě zajímalo, která se vám líbí víc? :-D Pokud máte o lay zájem, napište mi a nezapomeňte připojit informaci, kterou verzi chcete. ;-) Jak si o něj napsat naleznete zde. Většina bonusků je společná a jsou v podobě : 7 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 5 předělovaček - 3 do menu a 2 do textu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 17 popisků do menu a 1 unikátní (pro obě verze jiná) propagace blogu. Tak. Mějte se krásně, jako byste pozorovali záři slunce obklopenou letem mořských ptáků a seděli poblíž teplých vlnek s věčností všeho času takovou krásu pozorovat. Ahoj! ;-) :-D :-)


Lay "do zásoby" - volný lay - Domov léta

28. července 2012 v 14:34 | Dincie
Ahojky! :-) Tak...smršť volných layů z mé "dílny" stále pokračuje a mám pro vás nový letní lay s rekordním počtem bonusků. V neuvěřitelné podobě : 21 avatarů - popsaných i nepopsaných, 11 buttonků - klikaček, 8 propagací blogu - popsaných i nepopsaných, 3 předělovaček - 2 do textu a 1 do menu, 3 popisků do komentářů, 18 popisků do menu a 2 malých náhledů. :-) Měla jsem chuť na nějaký osvěžující letní lay a strašně se mi líbila i ta voda, i mušličky, takže jsem neodolala to spojit v jedno...chtěla jsem, aby byl lay prosvětlený, hřejivý a barevný s něžným nádechem léta. Nevím, jestli se mi to tak docela povedlo, ale jsem spokojená. :-) Takže, kdo bude mít o tento lay zájem, stačí si o něj napsat na mail nebo do komentářů. Mějte se moc krásně, jako byste seděli na pláži, nechávali se ovívat letním vánkem, sbírali přitom mušličky a chystali se osvěžit v křišťálově čisté vodě...Ahoj! ;-) ;-) :-D


Lay "do zásoby" - volný lay - Lucy Hale

2. července 2012 v 15:03 | Dincie
Ahojky! :-) Po několika měsiční pauze v layích mám pro tuto manekýnku konečně další příspěvek - sice datem výroby je už trošku starší, ale dlouho ležel pod ledem kvůli menšímu technickému problému, který se mi tímto podařilo vyřešit! :-) Šlo o zarovnání stránky při nastavování...Lucy Hale je jedním z mála layů s celebritou, se kterým jsem opravdu spokojená, a proto vám ho nabízím k využití. :-D Měla jsem chuť vyzkoušet si zase něco nového...a tak jsem sklouzla k osobnostem, kde nakonec vyhrála Lucy Hale, americká zpěvačka s okouzlujícím hlasem, která mi nejlépe ladila k vybrané žluté barvě...A protože žlutá je prostě a jednoduše léto, nabízím lay právě teď! :-D Bonusky k němu jsou v podobě : 7 Avatarů, 4 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 11 popisků do menu, 5 předělovaček - 2 do textu, 3 do menu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů...a to bude všechno, mějte se krásně, jako byste poslouchali zpívat Lucy Hale pod rozkvetlými slunečnicemi...Ahoj! ;-) ;-) :-D

Lay - Emma Watson

1. října 2011 v 21:26 | Dincie
Ahoj! :-D Na řadě s layem byla Katie a když už jsem dělala lay s Ronem a Hermionou, neodolala jsem a využila své aktuální nálady k vytvoření dalších dvou layů s Emmou Watson, takže vlastně celková převaha 3 Hermion na 1 Rona...:-D no co se dá dělat, že? ;-) Tento lay je jakýmsi zobrazením toho, že i černobílá má své kouzlo...nebo jsem se o to alespoň snažila...:-D lay je samozřejmě zatím volný a tudíž komukoliv k dispozici, ale Katie má na něj přednostní právo, může si tedy zvolit, který z oněh tří Hermion by se jí líbil nejvíce?...;-) Tak to bude asi už pomalu všechno...Mějte se krásně! Bonusky jsou v podobě : 3 avatarů, 2 buttonků, propagace blogu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 2 předělovaček, 9 popisků do menu a nově také portrétů, které se dají použít jako kulisa, ozdoba do článku nebo jen tak pro zábavu. Je to na vás...;-)

Lay "do zásoby" - Příběh vílí lásky

1. července 2011 v 16:32 | Dincie

Ahojky! Takže má už každá manekýnka alespoň jeden "volný" lay. :-) Jak dlouho bude volný je jenom na Vás a nyní dovolte, abych Vám představila Příběh vílí lásky, současně první lay, který mě inspiroval k básničkování...na téma laye...:-D Zatím nemá ještě kompletní bonusky, protože mi příjde celkem zbytečné dělat buttonky, propagaci a nebo více avatarů, když neznám jméno budoucího vlastníka. Ale více méně jsem ty ostatní, které obvykle dělávám už vytvořila a to v podobě : 3 popisků do komentářů, 3 předělovaček (=2 do textu a 1 do menu), 9 popisků do menu a...malého náhledu...:-) ...Kdbyby jste měli o tento lay zájem, napište mi na email : Dincie@seznam.cz, Předmět : Příběh vílí lásky, dále budu ráda, když mi zanecháte odkaz na svůj blog. Větší výběr, nabídku layů podobného stylu fantasy najdete zde, včetně tohoto laye. Mějte se krásně, ahojky! ;-) ;-) ;-)


 
 

Reklama