Lay na přání - Město budoucnosti

9. ledna 2016 v 19:29 | Dincie |  Laye na přání
Ahoj! :-D A je tady první lay nového roku 2016, konkrétně lay na přání pro Morriardy, se zajímavou tématikou temného akčního Sci-fi. :-) Teď už jenom záleží, jestli se jí lay bude líbit..., pokud ne, poputuje do volných. :-) Bonusky k layi jsou v podobě : 10 avatarů, 10 propagací blogu, které se současně dají použít i jako buttonky - klikačky, 3 předělovaček - 2 do textu + 1 do menu, 24 popisků do menu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. To bude asi všechno. :-) Jestli jsem něco vynechala, jistě to odhalíte, jako vždycky, ve velkém náhledu. ;-) Mějte se krásně, v nádechu zasnění města, které bude patřit až dnům budoucím...:-D :-) :-)


Bonusky :

Avatary
Buttonky - klikačky
(= propagace blogu)
Předělovačky


A...náhledy na vytvořený lay :

- Malý náhled -- Velký náhled -

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Morriardy Morriardy | E-mail | Web | 23. ledna 2016 v 14:46 | Reagovat

wow! tak teda... ten... je... ÚŽASNÝ!!! pre krista pána... ako, viem že si špička vo svojom odbore ale teda toto som naozaj nečakala. Je to... Dokonalé! ĎAKUJEM ďakujem ďakujem! *žiary ako reaktor v hrudi Ironnama* čo som ti dlžná? a... ako to je s natavením? ak ti posuniem helslo, spravíš to ty alebo sa s tým mám pohrať ja?
Hej ono... To je fak... Božské! Jasné že to chcem! :D Ako ťa mohlo vôbec napadnúť že by sa mi to nemalo páčiť? Jediné čo... Ak sa dá  ak nie tak sa nič nedeje... By som sa chcela opýtať či by sa nedalo upraviť je to bočné menu. Vzhľadom na to, že všetko čo treba je v tom hornom, tak to bočné mi príde zbytočné. Dá sa zrušiť?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama