Srpen 2010

Lay na přání - Procházka časem

9. srpna 2010 v 21:44 | Dincie |  Laye na přání
Procházka časem - avatar 5

Achoj!  Zalayovala jsem si a vytvořila lay na přání pro Zannu. Zkoušela jsem něco jiného a celkem jsem si s ním vyhrála... Tak doufám, že se jí bude líbit. Téma bylo neobvyklé - Minulost (měla být vyjádřena starým perem), přítomnost (s tužkou a blokem) a budoucnost (notebook a multifunkční průpiska)...a sladěné do modra. Jako oddělení jsem použila záložky v knížce a dosadila si tam tu milou slečnu... Strašně se mi líbila... Takže tak. Bonusky jsou v podobě : 8 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 1 propagace blogu, 6 popisků do menu a 1 předělovačky... To bude všechno. Mějte se krásně, achoj!

Procházka časem - předělovačka

Lay na přání - Tajemství noci

8. srpna 2010 v 1:17 | Dincie |  Laye na přání

Tajemství noci - avatar

Achojky!  Vítám vás na svojí III. manekýnce layů na přání!  Dneska jsem se snažila splnit přání Gilandhel a sladila jsem jí lay s elfama do modré... A tmavší modrá nemá k noci daleko, takže vzniklo Tajemství noci... Tak doufám, že se jí bude líbit...Součástí laye jsou také - jako obvykle - bonusky v podobě : 7 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 2 propagací blogu, 7 popisků do menu, 3 popisků do komentářů a jedné předělovačky do textu... Tak už mě nic dalšího nenapadá...snad jen, že toto je úplně první lay na přání na této manekýnce... Musela jsem si ji nakonec přece jenom založit, protože mám obě dvě obsazené a nevyřešené, takže bych tím brzdila další zájemce o lay... Tak jsem to vyřešila III. manekýnkou, ale IV. už nebude!  To raději zavedu termíny do vyzvednutí nebo vyjádření se k layi, protože pak to nemá smysl. Asi to bude kolem měsíce...to je tak stejně zhruba termín do nového... I když nevím nevím jak to bude od září... Tak nic. Mějte se krásně, achoj a dobrou noc (ráno)!


Tajemství noci - předělovačka

Chcete vyrobit design na přání...???

8. srpna 2010 v 1:00 | Dincie |  Napište mi!

Oheň - avatar


Tak mi napište na email :

Dincie@seznam.cz1. Téma laye, popřípadě barvu, která by měla převládat
2. Šířku laye - stránky
3. adresu svého blogu
4. Nadpisy, které by měly být v layi...(např. : menu, název blogu...) - pokud to teda chcete mít uvedeno v záhlaví...

5. To, že lay nebudete vydávat za svůj pokládám za samozřejmé, takže moje jediná podmínka je, že až se vám lay nebude líbit nebo ho změníte, vyměníte za jiný, bude přeřazen i pro ostatní do volných layů...(daly mi dost práce a bylo by škoda, aby byly jednom pro jednoho...)
Doba trvání je kolem měsíce, ovšem, jsem jenom člověk, mám své povinnosti a i když mě těší váš zájem, nemůžu denně udělat 10 layů. Snažím se, aby byly co nejlepší. Záleží na počtu objednávek. Někdy je to rychlejší někdy to trvá déle. Snažím se, aby to bylo co nejdříve, tak se mě ale prosím po třech dnech neptejte, jestli už bude...
Po emailu už domluvíme, jestli si dess nastavíte sami, podle mých pokynů a obrázků, které vám pošlu, nebo mi svěříte heslo svého blogu a já vám lay přímo nastavím a heslo si pak můžete změnit...
Kdyby vám nebyl nějaký z důvodů nahoře jasný, napište a já vysvětlím, jak to myslím a proč to chci vědět....

Smutek - avatar 6

Stesk

6. srpna 2010 v 13:25 | Dincie |  O layích...
Stesk - avatar

Achojky!  Tak mě situace donutila - jak jsem to už psala - založit si Třetí manekýnku... Mám v plánu jí dneska vyrobit nový kabátek na přání, ale do té doby jsem nastavila Stesk, můžete ho znát z mého hlavního blogu... Takže to bude zatím všechno. Je to hrozné, ale už bych Stesk udělala úplně jinak...Zatím achoj a mějte se krásně, III. manekýnka je teprve v začátcích, tak tady bude možná zmatek... A...Jinak, moje dvě manekýnky jsou tady :

Lay Dafne - předělovačka 9

Stesk - malý náhled

Lay Dafne - předělovačka 9